Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

California filter olja?

3 posters

Go down

California filter olja? Empty California filter olja?

Objavlja  Fosn Tor 25 Maj - 17:03

Menjal bi olje, pa me zanima kje kupim filter olja da ga menjam, CAlifornia 1100 Special EV, l. 2000?
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

California filter olja? Empty Re: California filter olja?

Objavlja  kofi Tor 25 Maj - 18:04

Živijo, filter lahko kupiš pri vsakemu trgovcu z moto deli, pogleda v katalog in najde primernega, razen če hočeš original (lepe bele barve z odtisjenim orlom..a kaj ko je skrit v karterju in se ne vidi Very Happy ) Jaz imam Californijo EV special 2001 in je verjetno enak kot na tvoji. Sem si prepisal oznako, da naslednjič lahko kupim v vsaki trgovini z avo - moto deli in sicer ima oznako; Oljni filter HF551
Potreboval pa bos tudi novo tesnilo za karter Laughing in svečke , ter zračni filter, zamenjaj tudi olje v menjalniku in defirencialu če že delaš servis, da bo tako kot se spodobi za Guzzija Very Happy Za skrbno nego ti bo zelo hvaležen Very Happy

Lep pozdrav, Boris
kofi
kofi

Število prispevkov : 150
Join date : 26/12/2011
Kraj : Litija

Fosn likes this post

Nazaj na vrh Go down

California filter olja? Empty Re: California filter olja?

Objavlja  Fosn Tor 25 Maj - 19:49

Boris hvala za hiter odgovor. Imaš prav.  Se pravi kar prometno nesem zraven in jim dam podatke.
V kateri trgovini V CE ali LJ to najlažje in hitro dobim?
Olje že imam original kot je zahtevano v navodilih.
Se pravi mi bodo dali tudi prave svečke, olje za diferencial (to je kardan) in za menjalnik, če jim oznake iz kataloga?

A mi zaupaš prosim telefonsko v ZS, če bi imel težave pri menjavi olja, zlasti za kardan in menjalnik.

LP in še enkrat hvala.
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

California filter olja? Empty Re: California filter olja?

Objavlja  Rudi Tor 25 Maj - 21:38

Jaz filtre in tesnila nabavljam v PVG Koper,ki je uvoznik Guzzija, naročim danes, dobim jutri. Olja pa pri MB serviserju za Guzzi. Boris ti je dobro svetoval, menjaj vsa olja in se boš dolgo vozil.
Pozdrav iz MB! Rudi.
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 542
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

California filter olja? Empty Re: California filter olja?

Objavlja  kofi Sre 26 Maj - 4:40

Zamenjava olja v menjalniku je kar problem, ker je vijak za izpust ravno za katalizatorjem (v kolikor ga tvoja California ima) in ni kaj dosti prostora, tako, da boš moral razdreti izpuh. Jaz sem nazadnje material za servis nabavljal v Dr. Moto v Ljubljani kjer tudi prodajajo Guzzije in Aprilije, ali pa ga naročiš pri PGV Koper kot je napisal Rudi in ti pošljejo po pošti. Mogoče še najbolj enostavno Very Happy

Moja tel: 031 524 816

Lp, boris
kofi
kofi

Število prispevkov : 150
Join date : 26/12/2011
Kraj : Litija

Nazaj na vrh Go down

California filter olja? Empty Re: California filter olja?

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu