Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stranski kovčki z nosilci - California

+3
Rocker
Strom
Fosn
7 posters

Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Ned 22 Apr - 9:35

Pozdravljeni

Prodal svojo Nevado 750 .. in kupil Californio 1100 EV Special letnik 2001. Dam kasneje gor slike.
A mogoče kdo ve kje za poceni stranka nosilca za kovčke + kovčki....ter zadnji kovček. Nosilec in zadnji kovček pa je že gor, vendar bom kovček zamenjal, da gresta not 2 čeladi.

Spomladanska vožnja - otvoritev sezone?
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Strom Pet 4 Maj - 8:49

Najceneje če gledaš ebay. Mogoče ima tudi TLM kaj rabljenega (tlm.nl)

Kovčki bi pasali tudi od Nevade... hepco & becker Junior (30 ali večji 40 literski). Če te moti Hepco & Becker znak, ga lahko prelepiš z Guzzi znakom. Par dobiš pri stein-dinse za cca 13€.
Strom
Strom

Število prispevkov : 787
Join date : 25/11/2009
Age : 45
Kraj : Ljubljana

https://guzzi.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Rocker Sre 9 Maj - 5:33

Imam stranske kovčke od nevade,če te zanimajo,samo brez nosilcev!
Rocker
Rocker

Število prispevkov : 18
Join date : 04/07/2017

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Strom Sre 9 Maj - 8:23

Če ne bodo zanimali Fosna, bodo morebiti mene, ak so manjši - 30 literski.
Strom
Strom

Število prispevkov : 787
Join date : 25/11/2009
Age : 45
Kraj : Ljubljana

https://guzzi.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Čet 10 Maj - 15:07

Rocker..sem te kontaktiral na ZS
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Sre 16 Maj - 20:06

Stranska nosilca in kovčka Hepco 40l sem že kupil iz Ebaya. Zato tistih od Nevade ne rabim in se lahko zmenitita.

Iščem še zadnji kovček za dve čeladi...Hepco TC 55.....

Imam pa na voljo zgornji novi prtljažnik kovinski v črni barvi, ki se namesti na zadnji kovček Hepco TC 55, zapakiran, če kdo slučajno rabi.
Ker sem se zaj... sem naročil iz Ebaya in sem spregledal...mislil da kupujem kovček..Smile

Kako rešim tresenje čelade pri večji hitrosti zaradi vetrobranskega stekla na Californiji?
Me tako motim, da sem steklo odstranil.

Je kriva čelada?
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Sre 16 Maj - 20:20

Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Sre 16 Maj - 20:29

Zakaj mi slika na podobi - avatarju gleda čez rob in čez objavo?
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Sre 16 Maj - 20:31

Stranski kovčki z nosilci - California Moto-guzzi-california-11
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Strom Sre 16 Maj - 21:29

U, lepa cali... mislim da sem jo parkrat videl po zborih, pa se ne spomnim, če sem srečal lastnika (pivo)...

Glede slike, pogledam ob priliki, zakaj gleda čez rob.
Javim, ko kaj pogruntam.

Čelada in tresenje... odvisno od šipe. Delajo tista originalna hlevska vrata, ali pa kakšna mala bikini varianta, ki je bila kdaj na bellagio. Ostalo je glasno, ali pa trese.
Originalne od touring modela še nisem probal... tiste z masko okoli luči.
V vsakem primeru pa ni kriva čelada.

Nosilci bi mi morda tudi prišli prav... od hepcota za stranske kovčke. Za topcase ne rabim, so givi boljši. Iščem pa sicer (ne preveč zavzeto) 30 literske stranske hepco kovčke.

Veliko varnih kilometrov ti želim! Smile
Strom
Strom

Število prispevkov : 787
Join date : 25/11/2009
Age : 45
Kraj : Ljubljana

https://guzzi.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  350 Čet 17 Maj - 8:04

Fosn je napisal/a:Zakaj mi slika na podobi - avatarju gleda čez rob in čez objavo?
Sem imel enake težave, potem sem v nastavitvah profila oz. slike prebral: "slika ne sme biti širša 200 pikslov in ne višja od 600 pikslov, dolžina datoteke pa ne sme biti večja od 64kB", zmanjšal sliko in je OK.
Glede čelade, imam običajno integralno in tako z dvižnim spodnjim delom, tista z dvižnim delom je glasnejša in morda celo trese, obe sta iste firme in tista glasnejša je novejša.
350
350

Število prispevkov : 31
Join date : 26/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Čet 17 Maj - 14:04

Glede slike.
Sem to tudi jaz upošteval in pri meni to ni vzrok...imam datoteko velikost 57KB, 100x100 pikslov. Bom probal 50x50 pikslov.

Glede čelade.
Bom namontiral steklo nazaj in probal nepreklopno čelado. Čeprav sem zasledil, da naj bi zaradi ščita se pojavil vrtinčast zabijalni veter med krmilom in rezervoarjem pri števcu gor proti glavi...zaradi vetrobranskega stekla.
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Čet 17 Maj - 14:11

Uredil..nastavil sem na 90x90 pikslov.
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  horex2 Pet 18 Maj - 18:15



Glede čelade.
Bom namontiral steklo nazaj in probal nepreklopno čelado. Čeprav sem zasledil, da naj bi zaradi ščita se pojavil vrtinčast zabijalni veter med krmilom in rezervoarjem pri števcu gor proti glavi...zaradi vetrobranskega stekla. [/quote)

sem imel jaz tudi problem pihanja vetra pod čelado, mimo brade na tamali brevi (visok 184)
sem dobil en dodatni pasek za pod brado,nmal pomagal...sem dal drugačen kot šipce, nč pumagal...
na norgu pa ni več težav I love you

horex2

Število prispevkov : 258
Join date : 05/10/2014
Kraj : trbovlje

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Fosn Tor 29 Maj - 13:38

Kje lahko najhitreje dobim zadnjo gumo (sprednja je nova dot 1217 Michelin Macadam 110/90-18), Michelin Macadam 140/80 -17, takšna je sedaj gor (dot 1207), ker glede na sprednjo bi moral dati tak tip nove gume na zadnjo kolo, da bosta kompatibilni?

V zadnjih amortizerjih so spodaj pod vzmetjo blažilci ..rumene barve, so zaradi starosti razpadli. Se amortizer razstavi in blažilec lahko menja? Kje se lahko kupi?

Hvala.
Fosn
Fosn

Število prispevkov : 28
Join date : 05/06/2016
Age : 48
Kraj : Oplotnica

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  damian Sre 30 Maj - 10:20

Kak ebay ali pa polo, louis...internet v glavnem Shocked
damian
damian

Število prispevkov : 234
Join date : 25/11/2009

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Rudi Pet 1 Jun - 12:44

Fosn,pozdravljen!
Gume boš najceneje dobil pri Širniku v Radljah,tel.02-887-29-43.Najbolj priporočljiva za Cali je Metzeller ME 880,katero tudi jaz uporabljam.
PS-mislim da sem tebi pred leti nabavil sprednjo torbico za Nevado.
LP-Rudi
Viva Guzzi!
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 542
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Stranski kovčki z nosilci - California Empty Re: Stranski kovčki z nosilci - California

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu