Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevada 750 servis

2 posters

Go down

Nevada 750 servis Empty Nevada 750 servis

Objavlja  dspegel1 Pon 6 Jul - 14:47

Hoi. Pozdrav vsem Guzistom, sem nov na forumu. Lastnik Nevade 750, letnik 2001. Motor ima baje prevoženo 32kilo in je potreben komplet servisa (nimam servisne zgodovine). Mopi lepo vžiga in pelje, samo se včasih pri nizkih obratih in speljevanju (velikokrat je sopotnica z mano) sliši čuden kovinski zvok, kot da bi se slišal ležaj ali ojnica, skratka malce nelagodno. Druga težava je ta, da po menjavi gas pletenice, uplinjači delajo zares čudno nekonstantno, neenakomerno (nihanje obratov, včasih če ne priviješ ročice celo ugasne). Hvala za nasvet in tel. kakšnega serviserja, ki ve kaj dela. Sem iz Velenja
Lp David

dspegel1

Število prispevkov : 27
Join date : 25/06/2020

Nazaj na vrh Go down

Nevada 750 servis Empty Re: Nevada 750 servis

Objavlja  vinkop Sre 8 Jul - 7:45

Pozdravljen,
imam Nevado l 2002 že 12 let, dela isto pri prenizkih vrtljajih, ko je je motor že tik pred tem, da ugasne.Takih nizkih vrtljajev se je treba izogibati. Glede neenakomernega prostega teka:, najprej je treba menjati zračni filter, svečke, očistiti oba vplinjača in ju sinhronizirati. Kako to narediti je bilo že veliko napisanega, prebrskaj ta in druge forume. Če si vešč takega dela lahko narediš sam, drugače pa najdi dober servis, tudi o tem je že veliko napisanega, nato pa samo vozzzzzi in uživaj.
Lp, Vinko

vinkop

Število prispevkov : 27
Join date : 07/01/2010
Kraj : Kapla na Kozjaku

dspegel1 likes this post

Nazaj na vrh Go down

Nevada 750 servis Empty Re: Nevada 750 servis

Objavlja  dspegel1 Sre 8 Jul - 12:33

Hoi.
Hvala za nasvet. Od Marčelota sem že najdu telefonsko, od g. Damjana iz Ljubljane pa še ne. 100% gre guco na servis, takoj ko se vrneva v Slovenijo. Do septembra pa upam, da me ne bo pustil na cedilu. Lp David

dspegel1

Število prispevkov : 27
Join date : 25/06/2020

Nazaj na vrh Go down

Nevada 750 servis Empty Re: Nevada 750 servis

Objavlja  dspegel1 Sre 28 Okt - 12:02

Marčelo opravil servis. Olja, ventili, uplinjači. Naslednjih 6k sem brez skrbi. Omenil je samo, da sem preveč odpru izpuhe.
LpNevada 750 servis 20201011

dspegel1

Število prispevkov : 27
Join date : 25/06/2020

Nazaj na vrh Go down

Nevada 750 servis Empty Re: Nevada 750 servis

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu