Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V35 servis

3 posters

Go down

V35 servis Empty V35 servis

Objavlja  V35_lovro Tor 4 Jul - 8:46

Pozdravljeni Guzzisti,

Po očetu sem podedoval Guzzija V35. Skoraj 6 let mi je stal v garaži, sedaj pa bi ga rad ponovno spravil v pogon. Je bil prvi motor v družini in oče je z njim ogromno prevozil tako da ima ta Guzzi zame posebno vrednost.
Zanima me, kaj je poleg menjave olj in filtrov priporočeno da se poservisira (fergazarji, zračnost ventilov)?
Prav tako me zanima ali priporočate kakšnega mehanika, ki bi mi to lahko pogledal/naredil.
Najraje z Gorenjskega ali Ljubljanskega konca.

Oče je imel kontakte določenih ljudi, saj če se ne motim je bil v samem začetku kluba tudi član.
Jaz pa teh ljudi ne poznam in potrebujem vašo pomoč.

Hvala in lep pozdrav,

Lovro

V35_lovro

Število prispevkov : 2
Join date : 04/07/2017

Nazaj na vrh Go down

V35 servis Empty Re: V35 servis

Objavlja  Strom Tor 4 Jul - 17:58

Pozdravljen Lovro in dobrodošel! Smile

Ob torkih ob 20h se nas nekaj dobiva v Old London pubu v industrijski coni Trzin.. dobro je le, da malo preveriš prej ak kdo pride (lahko tudi tu povprašaš), glede na to, da so dopusti in to... Smile

Sicer pa zavorna tekočina, morda zavorne cevi, elektrika (čiščenje konektorjev), akumulator je skoraj sigurno potreben menjave, pa preveriti ležaje v križu, kolesih, pa če vžge, ni panike, sicer pa čiščenje vplinjačev in menjava filtrov za gorivo, če jih ima (sicer se jih namesti).

No ja, pa olje v vilicah. (itak ima ATF, ki skrbi le za mazanje, ne toliko za damping in rebound).

Strom
Strom

Število prispevkov : 787
Join date : 25/11/2009
Age : 45
Kraj : Ljubljana

https://guzzi.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

V35 servis Empty Re: V35 servis

Objavlja  V35_lovro Sob 19 Avg - 21:44

Evo, moj V35 sedaj deluje kot urca in bo tekom drugega tedna spet registriran. Potem se kakšen torek definitivno vidimo.

Imam pa eno vprašanje; ta Guzzi dokaj slabo ustavlja tudi če zaviram nožno in ročno hkrati.
Zanima me ali je možno namestit na motor navrtane diske od V65 oz kasnejšega V35/V50II?
Nikjer nisem našel informacij o offsetu diskov, da bi preveril če pašejo.
Verjetno bi se to poznalo pri zavornem učinku.

Hvala in LP,

Lovro

V35_lovro

Število prispevkov : 2
Join date : 04/07/2017

Nazaj na vrh Go down

V35 servis Empty Re: V35 servis

Objavlja  damian Ned 20 Avg - 7:29

Pozdravljen. Zavore na teh motorjih niso bogve kaj prida. Tud če bi dal od monze gor zavorno ročko, bi bilo za spoznanje bolje. Najbolj pomaga če obnoviš zavorne čeljusti, se pravi nove keramične batke pa nove gumice, pa obloge zavor, da se vse skupi čim lažje premika. Potem bo tudi občutek na ročki boljši. Ni pa to abs stop,tako da malo večjo razdaljo pa po pameti. Lp Damjan
damian
damian

Število prispevkov : 234
Join date : 25/11/2009

Nazaj na vrh Go down

V35 servis Empty Re: V35 servis

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu