Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v

4 posters

Go down

Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v Empty Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v

Objavlja  Offroader Ned 22 Sep - 21:46

Pozdrav vsem  MG Členom !

Guzzije spremljam že par let, letos se je zgodil preboj iz Yamah na Guzzija. Sicer sem bolj ljubitelj Offroad - a, a sem prišel do spoznanja, da človek potrebuje vsaj  dva motorja, motor tudi za na cesto. Tako je po večih probah odločitev padla, nabavil Stroj Moto Guzzi Norge 1200 4 V.

Guzziji so res  posebni, MG Norge preseneča v večih pogledih, izdelava, robustnost, vetrna zaščita, drža, ciklistika, navor, zelo všečno zvok in prenos krdana...

Doma sem v deželi Metoda Trobca, eden od hobijev so tudi kruše peči, zaenkrat imam tri...vse v večini skoz gorke.

Se vam enkrat pridružim na furi, mrde že to soboto...

Skomini dalmacija...



Offroader
Offroader

Število prispevkov : 13
Join date : 21/03/2018
Age : 43
Kraj : P.G. pr Ljubljani

https://www.youtube.com/watch?v=2QzrZVRX2Ng

Nazaj na vrh Go down

Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v Empty Re: Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v

Objavlja  Rudi Pon 23 Sep - 21:48

Dobrodošel in obilo užitka z Norge-om!Very Happy
Pozdrav-Rudi iz MB!
Viva Guzzi!
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 542
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v Empty Re: Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v

Objavlja  horex2 Tor 24 Sep - 13:33

Dobrodošel med taprave motoriste Twisted Evil
sem kr solzne oči dobil, ko sem pogledal in poslušal zvok stroja I love you I love you

horex2

Število prispevkov : 258
Join date : 05/10/2014
Kraj : trbovlje

Nazaj na vrh Go down

Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v Empty Re: Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v

Objavlja  kofi Tor 24 Sep - 19:26

Pozdravljen med Guzzisti. Saj japonci so dobri stoji, tudi sam imam dva doma ampak Moto Guzzi je čisto svoj svet Very Happy , včasih je kar težko razumeti kako 200 kg železja vpliva na človeka Shocked Very Happy

SREČNO!
kofi
kofi

Število prispevkov : 150
Join date : 26/12/2011
Kraj : Litija

Nazaj na vrh Go down

Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v Empty Re: Offroader vs Moto Guzzi Norge 1200 4v

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu