Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V7II stone

2 posters

Go down

V7II stone Empty V7II stone

Objavlja  Zoki5 Tor 27 Feb - 20:41

Pozdrav vsem.
Od lani sem novi lastnik V7II Stone, sploh prvega Guzzija. Motorček mi je všeč, ima pa nekaj pomanjkljivosti. Torej, ko je motor hladen, skoraj ni mogoče speljati, ne da bi crknil. Pri ogretem agregatu je pod 2000 o/min dokaj nemiren, zaletav. Zadnjič sem z njega potegnil mapo vžiga, le ta je zadnja verzija 4533V796. Motor je 2016 letnik. Ali je kdo imel/ima podobne probleme z omenjenim motorjem? Aja, rori so originalni.
LP,
Zoran

Zoki5

Število prispevkov : 5
Join date : 27/02/2024

Nazaj na vrh Go down

V7II stone Empty Re: V7II stone

Objavlja  kofi Čet 29 Feb - 20:40

Hladen motor je vedno malo nagajiv zato je dobro da se vsaj malo ogreje pred speljavanjem. Jaz bi prvo preveril svečke, kdaj so bile nazadnje menjane, v kakšnem stanju so, razmak na elektrodah, kakšna je njihova barva, ali so mastne.. Če na števcu ne sveti lučka za okvaro motorja potem ne more biti veliko narobe. Če je motor dolgo stal včasih pomaga malo daljša bolj dinamična vožnja z odprtim gasom, da prepiha šobe in svež bencin. Lp
kofi
kofi

Število prispevkov : 150
Join date : 26/12/2011
Kraj : Litija

Nazaj na vrh Go down

V7II stone Empty Re: V7II stone

Objavlja  Zoki5 Pet 1 Mar - 8:03

Lani sem na 20.000 km menjal svečke in nastavil ventile.
Ali je kdo menjal mapo s kakšno popravljeno, izboljšano?

Zoki5

Število prispevkov : 5
Join date : 27/02/2024

Nazaj na vrh Go down

V7II stone Empty Re: V7II stone

Objavlja  Zoki5 Ned 24 Mar - 7:58

Iščem Waxi-ja iz Wildguzzi foruma Shocked . Ga pozna kdo ali ima njegov kontakt?

Zoki5

Število prispevkov : 5
Join date : 27/02/2024

Nazaj na vrh Go down

V7II stone Empty Re: V7II stone

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu