Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodatna oprema za ta nove, male twine

+2
Rudi
Zupi
6 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Strom Tor 23 Maj - 13:35

Če pogledaš po internetu "sag adjustment", boš našel kakšno navodilce.

Na kratko: Izmeriš dolžino raztegnjenega amortizerja in dolžino maksimalno stisnjenega - oz. če imaš kje podatek, koliko je maksimalni hod amortizerja.

Nato izmeriš koliko je amortizer stisnjen, ko sedeš na motor. Torej s tvojo težo.

Torej, ciljaš na cca 30% maksimalnega hoda, ko sediš gor. To pomeni, da ko npr. zalagaš ovinek, se amortizer pogrezne morda še malo in si na 50%, kar je nekje idealna delovna pozicija amortizerja. Smile

Če imaš gor sopotnico, je potrebno pomeriti s sopotnico... oz. pač običajno prtljago ipd.

Sicer pa malo še "razmigaj" amortizer, na začetku, ko so novo novi kdaj bituboti delujejo skoraj pretrdi. Smile

Kaj je zame poceni... novi TEC me pridejo cca 50 GBP + poštnina... sicer pa ti povej, kaj je zate še sprejemljivo Smile
Strom
Strom

Število prispevkov : 787
Join date : 25/11/2009
Age : 45
Kraj : Ljubljana

https://guzzi.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Marko Tor 23 Maj - 17:39

Jah tudi jaz sem že gledal za bituboti ampak to bo realizacija druge, no tehnično gledano zdaj že tretje faze Very Happy
Imam tudi jaz nov update na motorju. Sicer slika je slaba ker sem komaj na računalniku videl da je ozadje pomembnejše od objekta, pa vendar vidi se dovolj Surprised
Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 <a href=Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Img_2011" />
V prihodnjih dneh pa še pričakujem nov sedež ter zaščito rezervoarja Cool
Marko
Marko

Število prispevkov : 21
Join date : 30/01/2017
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Marko Tor 30 Maj - 22:20

update druge faze opravljen Very Happy
Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Img_2012
samo še zaščita za tank ter clip on-i pa bo to to (v glavnem  Shocked )
Marko
Marko

Število prispevkov : 21
Join date : 30/01/2017
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  damian Sre 31 Maj - 21:33

Nujno bi mogu zamenjat zadnjo luč pa smerokaze. No jaz bi še kak drug zadnji blatnik gor dal..., Mal poglej caffe racerje.

Lp Damjan
damian
damian

Število prispevkov : 234
Join date : 25/11/2009

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Marko Sre 31 Maj - 21:39

Damian popolnoma se strinjam s teboj, ampak finance so na žalost omejene tako da sem dal prioriteto stvarem, ki dejansko vplivajo na samo vožnjo, kasnje pa pride še šminka.
Časa bo še veliko ker Guzzi le ni sezonska roba Very Happy
Marko
Marko

Število prispevkov : 21
Join date : 30/01/2017
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Rudi Čet 1 Jun - 14:53

Marko,lepo mu paše ta enojni sedež! Very Happy
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 542
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Marko Sob 24 Jun - 10:14

Dragi guzzisti, moj update se nadaljuje... no vsaj vse kaže v tej smeri Very Happy
Torej doma imam kup nekega materiala, ki zgleda takole:
Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Img_2010
Zdaj pa me zanima, ali obstaja kdo v Mariboru ali bližji okolici ki bi bil dovolj vešč da to namontira na motor? Rolling Eyes
Marko
Marko

Število prispevkov : 21
Join date : 30/01/2017
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Rudi Ned 16 Jul - 21:04

Marko,pokliči me prosim na 040-781-510.Sem žal "zabrljal" številko tvojega mobija.Hvala. Crying or Very sad
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 542
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Marko Ned 23 Jul - 22:52

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Guzzi11
da ne bodo vedno zgolj fotke iz telefona Very Happy
Ostli komentarji mislim da so povsem odveč
Marko
Marko

Število prispevkov : 21
Join date : 30/01/2017
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

Dodatna oprema za ta nove, male twine - Page 2 Empty Re: Dodatna oprema za ta nove, male twine

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu