Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodam Californio EV special 1100

3 posters

Go down

Prodam Californio EV special 1100 Empty Prodam Californio EV special 1100

Objavlja  Rudi Sre 9 Maj - 14:17

S težkim srcem se bom moral po dolgih letih druženja ločiti od moje cesarice Cali, ki mi je zvesto služila, nikdar pustila na cesti. Prišla so tista leta (skoraj 77),ko moram razmišljati o nečem lažjem.Bo najbrž tudi Moto Guzzi.

Zaradi mojih let prodam dobro ohranjeno, redno servisirano in rekreacijsko voženo Moto Guzzi,
prva registracija 2003,prevoženih 69500km. Ima dodatno vgrajeno 12V vtičnico, gretje ročic, dodatne sprednje luči, dvignjeno naslonjalo sovoznikovega sedeža, zadnji kovček in Moto Guzzijeva stranska kovčka. Z gumami je prevoženih 2000km. Pokličite na
Rudi 040781510
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 541
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Prodam Californio EV special 1100 Empty Re: Prodam Californio EV special 1100

Objavlja  Rudi Sre 9 Maj - 14:31

Fotk nisem znal naložiti,objavo sem dal tudi na Avtonet,kjer so fotke.
Viva Guzzi! Rudi. Sad
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 541
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Prodam Californio EV special 1100 Empty Re: Prodam Californio EV special 1100

Objavlja  Zupi Ned 3 Jun - 8:55

Hudimana, tole pa ni lahka odločitev..
Lp
Zupi
Zupi

Število prispevkov : 1296
Join date : 26/11/2009
Kraj : Komenda

http://www2.arnes.si/~szupet

Nazaj na vrh Go down

Prodam Californio EV special 1100 Empty Re: Prodam Californio EV special 1100

Objavlja  Rudi Ned 3 Jun - 14:28

Zupi,LP!Res je hudičevo težka,kakor tista ko sem se zaradi financ moral  posloviti od letenja.
Življenje žal ni vedno torta,včasih moraš pač biti zadovoljen z pelinovim čajem,hihi!
Se vidimo na Vranskem,če mi bo Boris Spasovski uspel izgnati hudiča iz desne noge,pol ga mi je danes.In prideva oba pa še kdo iz MB.
Viva Guzzi!
Rudi Shocked
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 541
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Prodam Californio EV special 1100 Empty Re: Prodam Californio EV special 1100

Objavlja  Wayne Ned 3 Jun - 20:09

Hi Rudi,
At 74, I feel your pain. My 1982 GV 1000 with almost 300,000 km on the clock suffered a front wheel bearing breakdown two or three years ago and after getting safely home, I rolled it into the barn where it's been sitting ever since.
In spite of years of touring every summer, I haven't really missed using it. After many summers touring Western Europe and Britain with me, my partner decided to quit traveling so the fun went out of summer adventures, bar a couple of weekend jaunts alone to Budapest, one with the club and one with some Italian friends. After probably forty weekend rides out of Ljubljana in spring and fall (before and after summer trips) without repeating a route---arrived home exactly ONCE thinking it had been a boring day; Slovenia is biker heaven!---I reached a point where riding known roads around Slovenia didn't/doesn't seem worth the effort, especially now that I live in a corner of the country with few interesting round trips available.
Good luck selling the bike. I'm sorely tempted to make an offer, but we need a second car and a new roof for the barn this summer . . .
Wayne
Wayne
Wayne

Število prispevkov : 5
Join date : 03/10/2010
Age : 80
Kraj : Tišenpolj 2, 1336 Kostel

Nazaj na vrh Go down

Prodam Californio EV special 1100 Empty Re: Prodam Californio EV special 1100

Objavlja  Rudi Tor 5 Jun - 23:40

Wayne,hallo!
Price for you is 3900 Eur.
Rudi.
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 541
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Prodam Californio EV special 1100 Empty Re: Prodam Californio EV special 1100

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu