Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makedonija - Ohridsko jezero

4 posters

Go down

Makedonija - Ohridsko jezero Empty Makedonija - Ohridsko jezero

Objavlja  feri Tor 2 Jul - 13:03

Ideja za dopust!
Razmišljam o dopustu z motorjem v Ohrid. Prijatelj, ki je bil prejšnje leto na Ohridskem jezeru je dejal, da je srečeval ogromno motoristov, ki se vsako leto vračajo. Obilo zanimivosti, dobra domača hrana. Namestitev je dovolj. Baje pa je vse skupaj tudi zelo poceni, če odmislimo pot do tja. Ideja za drugo leto je dobra ima mogoče kdo kaj izkušenj?

Viva Guzzi!

Feri
feri
feri

Število prispevkov : 65
Join date : 11/01/2010

Nazaj na vrh Go down

Makedonija - Ohridsko jezero Empty Makedonija - Ohridsko jezero

Objavlja  feri Tor 2 Jul - 13:04

feri
feri

Število prispevkov : 65
Join date : 11/01/2010

Nazaj na vrh Go down

Makedonija - Ohridsko jezero Empty Re: Makedonija - Ohridsko jezero

Objavlja  bmw Sob 6 Jul - 1:52

feri je napisal/a:Ideja za dopust!
Razmišljam o dopustu z motorjem v Ohrid. Prijatelj, ki je bil prejšnje leto na Ohridskem jezeru je dejal, da je srečeval ogromno motoristov, ki se vsako leto vračajo. Obilo zanimivosti, dobra domača hrana. Namestitev je dovolj. Baje pa je vse skupaj tudi zelo poceni, če odmislimo pot do tja. Ideja za drugo leto je dobra ima mogoče kdo kaj izkušenj?

Viva Guzzi!

Feri
naj te kar takoj ohladim....Ohrid je najdražje mesto v Makedoniji, celo dražje od Skopja.

bmw

Število prispevkov : 40
Join date : 27/12/2011
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Makedonija - Ohridsko jezero Empty Re: Makedonija - Ohridsko jezero

Objavlja  mtvist Ned 7 Jul - 18:37

Živ Feri,

jaz sem bil z Andrejo dol pred 4 leti in za naše razmere je bilo vse zelo poceni, v Ohridu bi lahko spala za 10EUR/2 osebe izven centra pa sva raje izbrala center 20 EUR/2 osebe brez zajtrka, ni potrebe za zajtrk ker si ga na mandraču dobil za 2 eura al pa takoj prešaltaš na plesko Smile, žar dol na vsakem vogalu, tura po Jugoslaviji leta 2009 - 19 dni (17.7. - 4.8. sezona) (1000 eur/2osebe - spala sobe,hoteli, jedla v izobilju), letos 7 dni (16.6.- 23.6. izven sezone)Dolomiti, Švica, Avstrija 1100 eur/2 osebe hoteli z zajtrkom, 1× večerja v gostilni, ostalo hladna hrana - trgovina, večinoma topla stvar jutranja kava Smile, opoldanska kava pa od 2,5 eur (dolomiti, avstrija) do 4,5 eur (švica); kako je letos v jugi ne vem, za lani sem pa od kolegov slišal da je še vedno zelo poceni, se mi zdi da bo za naš žep kmalu primeren samo balkan. Jaz ti pravim samo pojdi.

LP Mitja
mtvist
mtvist

Število prispevkov : 18
Join date : 07/12/2009
Age : 46
Kraj : Naklo

Nazaj na vrh Go down

Makedonija - Ohridsko jezero Empty Makedonija - Ohridsko jezero

Objavlja  feri Ned 11 Avg - 12:40

Pozdravljeni družba!
Letošnji glavni dopust je za nami. Mislim , da velika vročina tudi?! Tale tema o Ohridu mi je zelo všeč in v kolikor mi bo zdravje dopuščalo bomo poskusili drugo leto speljati to turo. Znanec iz Izole je vsako leto na Ohridu in je povedal, da je okolica ( lahko mi da celo naslov) zelo poceni napram centru, da ne primerjam z našimi cenami. Te so pa prav smešne...Razz  Ostalo pa je stvar dogovora in odločitev. Vedno ima človek možnost izbire, eni imajo raje dražje drugi pa cenejše in mogoče bolj prijetne destinacije.

https://www.youtube.com/watch?v=naYdrtGwJLM&list=TLjMAvhGPPPDE

Viva Guzzi!
feri
feri

Število prispevkov : 65
Join date : 11/01/2010

Nazaj na vrh Go down

Makedonija - Ohridsko jezero Empty Pozdravljen! Jaz sem bil lani v Ohridu, če si že v Makedoniji,skoči še malo v Grčijo, vsaj do Meteore. Najbližje je če jo mahneš kar čez Albanijo (cca 200km). Ljudje so prijazni in cene zmerne. Lp

Objavlja  kofi Tor 13 Avg - 23:19

feri je napisal/a:Pozdravljeni družba!
Letošnji glavni dopust je za nami. Mislim , da velika vročina tudi?! Tale tema o Ohridu  mi je zelo všeč in  v kolikor mi bo zdravje dopuščalo bomo poskusili drugo leto speljati to turo. Znanec iz Izole je vsako leto na Ohridu in je povedal, da je okolica ( lahko mi da celo naslov) zelo poceni napram centru, da ne primerjam z našimi cenami. Te so pa prav smešne...Razz  Ostalo pa je stvar dogovora in odločitev. Vedno ima človek možnost izbire, eni imajo raje dražje drugi pa cenejše in mogoče bolj prijetne destinacije.

https://www.youtube.com/watch?v=naYdrtGwJLM&list=TLjMAvhGPPPDE

Viva Guzzi!
kofi
kofi

Število prispevkov : 150
Join date : 26/12/2011
Kraj : Litija

Nazaj na vrh Go down

Makedonija - Ohridsko jezero Empty Re: Makedonija - Ohridsko jezero

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu