Naš Moto je Guzzi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptujčan 1964

2 posters

Go down

Ptujčan 1964 Empty Ptujčan 1964

Objavlja  Maxster Čet 21 Jul - 7:56

Pozdravljeni guzzisti,
kot se spodobi, se bom tudi jaz na kratko predstavil. Sem Miran, prihajam iz Ptuja, leta 1964 rojeni - Ptujčan.
Z Moto Guzziji sem se pobližje spoznal daljnega leta 1983, ko sem oktobra odšel na služenje vojaškega roka v Kraljevo. Tam sem po končani obuki ostal kot instruktor za A kat. Bilo nas je kar nekaj "Janeza", kot so nas takrat Slovence partizansko imenovali heh, mogoče se celo ponovno srečam s katerim od takrat, bomo videli a ne?
Že takrat so Guzziji na mene naredili neverjeten vtis, ampak je minilo kar nekaj časa,da je prvi Guzzi prišel v mojo garažo.Trenutno imam dva Guzzija in sicer V 65 iz leta 1983 ter V65 Florida iz leta 1987.
No toliko od mene. Upam da se bomo prijetno družili, se skupaj dopolnjevali in seveda obrnili kako ruto.
Se "tipkamo". Lep pozdrav iz Ptuja
Miran


Nazadnje urejal/a Maxster Sre 25 Jan - 16:51; skupaj popravljeno 2 krat
Maxster
Maxster

Število prispevkov : 69
Join date : 11/07/2011
Age : 60
Kraj : Ptuj

Nazaj na vrh Go down

Ptujčan 1964 Empty Re: Ptujčan 1964

Objavlja  Rudi Čet 21 Jul - 19:54

Miran,LP!
Dobrodošel med nami Guzzisti!Upam,da se boš kdaj z tvojima lepotcema prikazal v Mariboru in se spoznal z našimi fanti.Želim ti srečno vožnjo.
Pozdrav-RUDI! Smile
Rudi
Rudi

Število prispevkov : 542
Join date : 08/02/2010
Age : 82
Kraj : Maribor,Medič-5km zah.iz MB

Nazaj na vrh Go down

Ptujčan 1964 Empty Re: Ptujčan 1964

Objavlja  Maxster Čet 21 Jul - 20:22

Hvala na dobrodošlici Rudi. Seveda se bom ob priliki pripeljal v Maribor da se spoznamo. Very Happy
Maxster
Maxster

Število prispevkov : 69
Join date : 11/07/2011
Age : 60
Kraj : Ptuj

Nazaj na vrh Go down

Ptujčan 1964 Empty Re: Ptujčan 1964

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu